Flessenland Tinnen etiket 'Advocaat', vierkant, metaal, zilver
Artikelnummer : 100010840
Tinnen etiket 'Advocaat', vierkant, metaal, zilver
Succesvol toegevoegd aan uw verlanglijstje
Uw configuratie

Hoeveelheid Prijs per stuk Besparingen*
1
€ 1,91
10
€ 1,84
3%
20
€ 1,80
5%
50
€ 1,75
8%
100
€ 1,44
24%
200
€ 1,38
27%
500
€ 1,33
30%
Niets geselecteerd
Prijs per eenheid: € 1,91 € 1,91
Jouw besparing*: %
Direct leverbaar. Klaar voor verzending binnen: 1-2 dagen
Tinnen etiket 'Advocaat', vierkant, metaal, zilver
| Breed | 50 mm |
|---|---|
| Gewicht | 3 g |
| Hoogte | 1 mm |
| Land Van Productie | Frankrijk |
| Materiaal | Tin |
| Vorm - Basisgebied | Vierkant |
| Kleur | Zilver |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Tinnen etiket 'Advocaat', vierkant, metaal, zilver
| Breed | 50 mm |
|---|---|
| Gewicht | 3 g |
| Hoogte | 1 mm |
| Land Van Productie | Frankrijk |
| Materiaal | Tin |
| Vorm - Basisgebied | Vierkant |
| Kleur | Zilver |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
*Korting verwijst naar de besparing ten opzichte van de eenheidsprijs.
Belangrijk: Als deksels configureerbaar zijn, moeten deze apart worden geselecteerd. Controleer of ze aan uw winkelmandje zijn toegevoegd.





















