Flessenland Stortglas, 250 ml, monding: twist-off (TO 82)
Artikelnummer : 100008990
Stortglas, 250 ml, monding: twist-off (TO 82)
Succesvol toegevoegd aan uw verlanglijstje
Uw configuratie

Hoeveelheid Prijs per stuk Besparingen*
1
€ 0,70
30
€ 0,68
2%
60
€ 0,66
5%
105
€ 0,65
7%
255
€ 0,52
25%
510
€ 0,51
27%
1.005
€ 0,48
31%
2.873
€ 0,41
41%
Niets geselecteerd
Prijs per eenheid: € 0,70 € 0,70
Jouw besparing*: %
Direct leverbaar. Klaar voor verzending binnen: 1-2 dagen
Stortglas, 250 ml, monding: twist-off (TO 82)
| Afdrukbaar | Ja |
|---|---|
| Diameter - Buiten | 77,3 mm |
| Gewicht | 145 , 148 g |
| Hoogte | 68,5 mm |
| Land Van Productie | Duitsland |
| Materiaal | Transparant glas |
| Volume | 250 ml |
| Volume - Volledige Rand | 250 ml |
| Vorm - Basisgebied | Rond |
| Kleur | Transparant |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Stortglas, 250 ml, monding: twist-off (TO 82)
| Afdrukbaar | Ja |
|---|---|
| Diameter - Buiten | 77,3 mm |
| Gewicht | 145 , 148 g |
| Hoogte | 68,5 mm |
| Land Van Productie | Duitsland |
| Materiaal | Transparant glas |
| Volume | 250 ml |
| Volume - Volledige Rand | 250 ml |
| Vorm - Basisgebied | Rond |
| Kleur | Transparant |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
*Korting verwijst naar de besparing ten opzichte van de eenheidsprijs.
Belangrijk: Als deksels configureerbaar zijn, moeten deze apart worden geselecteerd. Controleer of ze aan uw winkelmandje zijn toegevoegd.























