Flessenland Inktpot, 30 ml, rechthoekig, monding: schroefsluiting
Artikelnummer : 100015960
Inktpot, 30 ml, rechthoekig, monding: schroefsluiting
Succesvol toegevoegd aan uw verlanglijstje
Uw configuratie

Hoeveelheid Prijs per stuk Besparingen*
1
€ 0,87
20
€ 0,85
2%
50
€ 0,81
6%
100
€ 0,80
8%
200
€ 0,64
26%
750
€ 0,63
27%
1.500
€ 0,60
31%
3.025
€ 0,53
39%
Niets geselecteerd
Inktpot, 30 ml, rechthoekig, monding: schroefsluiting
| Afdrukbaar | Ja |
|---|---|
| Breed | 35,5 mm |
| Gewicht | 82 g |
| Hoogte | 51,5 mm |
| Land Van Productie | EU |
| Materiaal | Transparant glas |
| Volume | 30 ml |
| Volume - Volledige Rand | 40 ml |
| Vorm - Basisgebied | Rechthoekig |
| Kleur | Transparant |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Inktpot, 30 ml, rechthoekig, monding: schroefsluiting
| Afdrukbaar | Ja |
|---|---|
| Breed | 35,5 mm |
| Gewicht | 82 g |
| Hoogte | 51,5 mm |
| Land Van Productie | EU |
| Materiaal | Transparant glas |
| Volume | 30 ml |
| Volume - Volledige Rand | 40 ml |
| Vorm - Basisgebied | Rechthoekig |
| Kleur | Transparant |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
*Korting verwijst naar de besparing ten opzichte van de eenheidsprijs.
Belangrijk: Als deksels configureerbaar zijn, moeten deze apart worden geselecteerd. Controleer of ze aan uw winkelmandje zijn toegevoegd.






















