Flessenland Glazen fles 'Passion', 200 ml, monding: kurk

Direct leverbaar. Klaar voor verzending binnen: 1-2 dagen
'Passion' is een elegante glazen fles van 200 ml in hartvorm, met een ontwerp dat speels en minimalistisch tegelijk is. Het is geschikt als cadeau voor Valentijnsdag of als huwelijksgeschenk.
Let op: Om juridische redenen mag het niet worden gebruikt voor de marketing van gedistilleerde dranken.
| Afdrukbaar | Ja |
|---|---|
| Breed | 33 mm |
| Gewicht | 344 , 350 g |
| Hoogte | 132 , 135 mm |
| Land Van Productie | Italië |
| Materiaal | Transparant glas |
| Volume | 200 ml |
| Vorm - Basisgebied | Hart |
| Kleur | Transparant |
| Mondingsgrootte | ⌀ 17–21×33 mm |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden
'Passion' is een elegante glazen fles van 200 ml in hartvorm, met een ontwerp dat speels en minimalistisch tegelijk is. Het is geschikt als cadeau voor Valentijnsdag of als huwelijksgeschenk.
Let op: Om juridische redenen mag het niet worden gebruikt voor de marketing van gedistilleerde dranken.
| Afdrukbaar | Ja |
|---|---|
| Breed | 33 mm |
| Gewicht | 344 , 350 g |
| Hoogte | 132 , 135 mm |
| Land Van Productie | Italië |
| Materiaal | Transparant glas |
| Volume | 200 ml |
| Vorm - Basisgebied | Hart |
| Kleur | Transparant |
| Mondingsgrootte | ⌀ 17–21×33 mm |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden
*Korting verwijst naar de besparing ten opzichte van de eenheidsprijs.
Belangrijk: Als deksels configureerbaar zijn, moeten deze apart worden geselecteerd. Controleer of ze aan uw winkelmandje zijn toegevoegd.























