Rastal Borrelglas, 20 ml 'Juniorstamper'
Artikelnummer : 100003620
Borrelglas, 20 ml 'Juniorstamper'
Succesvol toegevoegd aan uw verlanglijstje
Uw configuratie

Hoeveelheid Prijs per stuk Besparingen*
1
€ 3,48
12
€ 3,36
3%
20
€ 3,28
5%
60
€ 3,20
8%
120
€ 2,61
25%
200
€ 2,52
27%
Niets geselecteerd
De zware glazen boden geeft de 30ml schnapsglas junior ook gevuld een stabiliteit. In zijn moderne vorm is het ook geschikt voor professioneel gebruik. Vaatwasmachinebestendig. Zonder vulmerkteken.
| Afdrukbaar | Ja |
|---|---|
| Diameter - Buiten | 45 mm |
| Gewicht | 100 g |
| Hoogte | 70 mm |
| Land Van Productie | EU |
| Materiaal | Transparant glas |
| Volume | 20 ml |
| Volume - Volledige Rand | 35 ml |
| Vorm - Basisgebied | Rond |
| Kleur | Transparant |
| Fabrikant | Rastal GmbH&Co.KG, Rastal-Str. 1, 56203 Höhr-Grenzhausen, [email protected] |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
De zware glazen boden geeft de 30ml schnapsglas junior ook gevuld een stabiliteit. In zijn moderne vorm is het ook geschikt voor professioneel gebruik. Vaatwasmachinebestendig. Zonder vulmerkteken.
| Afdrukbaar | Ja |
|---|---|
| Diameter - Buiten | 45 mm |
| Gewicht | 100 g |
| Hoogte | 70 mm |
| Land Van Productie | EU |
| Materiaal | Transparant glas |
| Volume | 20 ml |
| Volume - Volledige Rand | 35 ml |
| Vorm - Basisgebied | Rond |
| Kleur | Transparant |
| Fabrikant | Rastal GmbH&Co.KG, Rastal-Str. 1, 56203 Höhr-Grenzhausen, [email protected] |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
*Korting verwijst naar de besparing ten opzichte van de eenheidsprijs.
Belangrijk: Als deksels configureerbaar zijn, moeten deze apart worden geselecteerd. Controleer of ze aan uw winkelmandje zijn toegevoegd.








