Rastal Drinkglas 'Wiebelaar', 200 ml, glas
Artikelnummer : 100026320
Drinkglas 'Wiebelaar', 200 ml, glas
Succesvol toegevoegd aan uw verlanglijstje
Uw configuratie

Hoeveelheid Prijs per stuk Besparingen*
1
€ 2,42
15
€ 2,35
2%
30
€ 2,27
6%
60
€ 2,23
7%
105
€ 1,81
25%
250
€ 1,75
27%
Niets geselecteerd
Prijs per eenheid: € 2,42 € 2,42
Jouw besparing*: %
Direct leverbaar. Klaar voor verzending binnen: 1-2 dagen
Een gekke ervaring biedt ons 200ml drinkglas Swinging Joe (RASTAL) die nooit blijft staan door de kegelvormige glazen bodem. Geen merk. Vaatwasmachinebestendig (onder parameters van de fabrikant).
| Afdrukbaar | Nein |
|---|---|
| Diameter - Buiten | 80 mm |
| Gewicht | 200 g |
| Hoogte | 88 mm |
| Land Van Productie | EU |
| Materiaal | Transparant glas |
| Volume | 200 ml |
| Volume - Volledige Rand | 270 ml |
| Vorm - Basisgebied | Rond |
| Kleur | Transparant |
| Fabrikant | Rastal GmbH&Co.KG, Rastal-Str. 1, 56203 Höhr-Grenzhausen, [email protected] |
Login
No reviews found. Share your insights with others.
Een gekke ervaring biedt ons 200ml drinkglas Swinging Joe (RASTAL) die nooit blijft staan door de kegelvormige glazen bodem. Geen merk. Vaatwasmachinebestendig (onder parameters van de fabrikant).
| Afdrukbaar | Nein |
|---|---|
| Diameter - Buiten | 80 mm |
| Gewicht | 200 g |
| Hoogte | 88 mm |
| Land Van Productie | EU |
| Materiaal | Transparant glas |
| Volume | 200 ml |
| Volume - Volledige Rand | 270 ml |
| Vorm - Basisgebied | Rond |
| Kleur | Transparant |
| Fabrikant | Rastal GmbH&Co.KG, Rastal-Str. 1, 56203 Höhr-Grenzhausen, [email protected] |
Login
No reviews found. Share your insights with others.
*Korting verwijst naar de besparing ten opzichte van de eenheidsprijs.
Belangrijk: Deksels moeten apart besteld worden. Zorg ervoor dat ze aan uw winkelwagen zijn toegevoegd.








