Avery Zweckform Zweckform etiketten 'Zelfgemaakt', ovaal, papier, meerkleurig
Artikelnummer : 100031140
Zweckform etiketten 'Zelfgemaakt', ovaal, papier, meerkleurig
Succesvol toegevoegd aan uw verlanglijstje
Uw configuratie

Hoeveelheid Prijs per stuk Besparingen*
1
€ 2,57
10
€ 2,48
3%
20
€ 2,42
5%
50
€ 2,36
8%
100
€ 1,94
24%
200
€ 1,88
26%
Niets geselecteerd
Prijs per eenheid: € 2,57 € 2,57
Jouw besparing*: %
Direct leverbaar. Klaar voor verzending binnen: 1-2 dagen
Zweckform etiketten 'Zelfgemaakt', ovaal, papier, meerkleurig
| Breed | 80 mm |
|---|---|
| Gewicht | 8 g |
| Hoogte | 1,5 mm |
| Land Van Productie | Duitsland |
| Materiaal | Papier |
| Vorm - Basisgebied | Ovaal |
| Kleur | Meerkleurig |
| Fabrikant | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Zweckform etiketten 'Zelfgemaakt', ovaal, papier, meerkleurig
| Breed | 80 mm |
|---|---|
| Gewicht | 8 g |
| Hoogte | 1,5 mm |
| Land Van Productie | Duitsland |
| Materiaal | Papier |
| Vorm - Basisgebied | Ovaal |
| Kleur | Meerkleurig |
| Fabrikant | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
*Korting verwijst naar de besparing ten opzichte van de eenheidsprijs.
Belangrijk: Als deksels configureerbaar zijn, moeten deze apart worden geselecteerd. Controleer of ze aan uw winkelmandje zijn toegevoegd.









