Flessenland Vierkante pot 'Ikarus', 580 ml, monding: deep-twist-off (DTO 82)
Artikelnummer : 100016760
Vierkante pot 'Ikarus', 580 ml, monding: deep-twist-off (DTO 82)
Succesvol toegevoegd aan uw verlanglijstje
Uw configuratie

Hoeveelheid Prijs per stuk Besparingen*
1
€ 2,42
10
€ 2,35
2%
20
€ 2,27
6%
50
€ 2,23
7%
100
€ 1,81
25%
200
€ 1,75
27%
693
€ 1,70
29%
1.386
€ 1,45
40%
Niets geselecteerd
Prijs per eenheid: € 2,42 € 2,42
Jouw besparing*: %
Direct leverbaar. Klaar voor verzending binnen: 1-2 dagen
580ml rechthoekige sieraad pot met een zilverkleurige, hoge schroefdeksel Een hoogwaardige pot voor hoogwaardige inhouden
| Afdrukbaar | Ja |
|---|---|
| Breed | 86 mm |
| Gewicht | 350 , 369 g |
| Hoogte | 119 mm |
| Land Van Productie | Italië |
| Materiaal | Transparant glas |
| Volume | 580 ml |
| Volume - Volledige Rand | 638 ml |
| Vorm - Basisgebied | Vierkant |
| Kleur | Transparant |
| Mondingsgrootte | TO 82 |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
580ml rechthoekige sieraad pot met een zilverkleurige, hoge schroefdeksel Een hoogwaardige pot voor hoogwaardige inhouden
| Afdrukbaar | Ja |
|---|---|
| Breed | 86 mm |
| Gewicht | 350 , 369 g |
| Hoogte | 119 mm |
| Land Van Productie | Italië |
| Materiaal | Transparant glas |
| Volume | 580 ml |
| Volume - Volledige Rand | 638 ml |
| Vorm - Basisgebied | Vierkant |
| Kleur | Transparant |
| Mondingsgrootte | TO 82 |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
*Korting verwijst naar de besparing ten opzichte van de eenheidsprijs.
Belangrijk: Als deksels configureerbaar zijn, moeten deze apart worden geselecteerd. Controleer of ze aan uw winkelmandje zijn toegevoegd.























