Stoffen lapje voor potten, geruit, 12x12, vierkant, textiel, lichtgroen, monding: TO38-TO53
Succesvol toegevoegd aan uw verlanglijstje
Uw configuratie
Hoeveelheid Prijs per stuk Besparingen*
1
4%
50
9%
100
10%
200
26%
500
27%
1.000
30%
Breed: 120
Kleur: Groen
Niets geselecteerd
Jouw besparing*:  %
Direct leverbaar. Klaar voor verzending binnen: 1-2 dagen
Breed 120 mm
Gewicht 1 g
Hoogte 0,1 mm
Land Van Productie Duitsland
Materiaal Katoen (100%)
Vorm - Basisgebied Vierkant
Kleur Groen
Fabrikant Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected]
0 van 0 beoordelingen
Average rating of 0 out of 5 stars
Laissez une évaluation !
Deel uw ervaringen met andere klanten.
Breed 120 mm
Gewicht 1 g
Hoogte 0,1 mm
Land Van Productie Duitsland
Materiaal Katoen (100%)
Vorm - Basisgebied Vierkant
0 van 0 beoordelingen
Laissez une évaluation !
Vergelijkbare producten
Hoeveelheid
Prijs per eenheid
Hoeveelheid
Prijs per eenheid
1
Average rating of 5 out of 5 stars
Tinnen etiket 'Jogger', vierkant, metaal, zilver
Glazen fles 'Proba', 50 ml, monding: PP 18Glazen fles 'Proba', 50 ml, monding: PP 18
Petfles 'Milk and Juice Carré', 500 ml, vierkant, kunststof, monding: 38 mmPetfles 'Milk and Juice Carré', 500 ml, vierkant, kunststof, monding: 38 mm
Kroonkurk, 26 mm, metaal, goudKroonkurk, 26 mm, metaal, goud