Flessenland Stoffen lapje voor potten, 12x12, vierkant, textiel, rood, monding: TO38-TO53
Artikelnummer : 100011000
Stoffen lapje voor potten, 12x12, vierkant, textiel, rood, monding: TO38-TO53
Succesvol toegevoegd aan uw verlanglijstje
Uw configuratie

Hoeveelheid Prijs per stuk Besparingen*
1
€ 0,66
20
€ 0,64
3%
50
€ 0,62
6%
100
€ 0,61
7%
200
€ 0,48
27%
500
€ 0,47
28%
1.000
€ 0,45
31%
Niets geselecteerd
Prijs per eenheid: € 0,66 € 0,66
Jouw besparing*: %
Direct leverbaar. Klaar voor verzending binnen: 1-2 dagen
Stof overlapje rood 12x12cm incl. textiel lus Het stof overlapje uni rood is een mooie decoratie voor jampotten. De levering bevat ook een adequate stof lus in natuurkleur. Geschikt voor potten met deksel TO38, TO43, TO53.
| Breed | 120 mm |
|---|---|
| Gewicht | 1 g |
| Hoogte | 0,1 mm |
| Land Van Productie | Duitsland |
| Materiaal | Katoen (100%) |
| Vorm - Basisgebied | Vierkant |
| Kleur | Rood |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Stof overlapje rood 12x12cm incl. textiel lus Het stof overlapje uni rood is een mooie decoratie voor jampotten. De levering bevat ook een adequate stof lus in natuurkleur. Geschikt voor potten met deksel TO38, TO43, TO53.
| Breed | 120 mm |
|---|---|
| Gewicht | 1 g |
| Hoogte | 0,1 mm |
| Land Van Productie | Duitsland |
| Materiaal | Katoen (100%) |
| Vorm - Basisgebied | Vierkant |
| Kleur | Rood |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
*Korting verwijst naar de besparing ten opzichte van de eenheidsprijs.
Belangrijk: Als deksels configureerbaar zijn, moeten deze apart worden geselecteerd. Controleer of ze aan uw winkelmandje zijn toegevoegd.





















