Flessenland Schroefsluiting, ABS-kunststof, waterblauw, voor monding: GPI 33/400

| Afdrukbaar | Nein |
|---|---|
| Diameter - Buiten | 37 mm |
| Gewicht | 5 g |
| Hoogte | 14,2 mm |
| Land Van Productie | Duitsland |
| Materiaal | Aluminium |
| Vorm - Basisgebied | Rond |
| Kleur | Blauw |
| Mondingsgrootte | GPI 33/400 |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden
| Afdrukbaar | Nein |
|---|---|
| Diameter - Buiten | 37 mm |
| Gewicht | 5 g |
| Hoogte | 14,2 mm |
| Land Van Productie | Duitsland |
| Materiaal | Aluminium |
| Vorm - Basisgebied | Rond |
| Kleur | Blauw |
| Mondingsgrootte | GPI 33/400 |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden

Schroefdop – veilig, praktisch en stijlvol
De productserie „Schroefdop GPI 400“ van Flaschenland onderscheidt zich door haar hoge functionaliteit en betrouwbaarheid, vooral dankzij de robuuste schroefdop van ABS-kunststof in waterblauwe kleur, die speciaal is ontwikkeld voor de opening GPI 33/400. Deze dopserie overtuigt door een combinatie van hoogwaardige materialen en doordachte techniek: de schroefdop is gemaakt van duurzaam, koudbestendig ABS-kunststof, dat bovendien UV-bestendig is en daardoor ook onder zonlicht zijn kwaliteit behoudt. De extra afgedichte sluiting zorgt voor een veilige en lekvrije afdichting die betrouwbaar lekken voorkomt. Bovendien is de dop vaatwasmachinebestendig, wat het reinigen en hergebruiken bijzonder eenvoudig maakt.
*Korting verwijst naar de besparing ten opzichte van de eenheidsprijs.
Belangrijk: Als deksels configureerbaar zijn, moeten deze apart worden geselecteerd. Controleer of ze aan uw winkelmandje zijn toegevoegd.

























