Flessenland Sausfles, 200 ml, glas, monding: twist-off (TO 43)
Artikelnummer : 100010440
Sausfles, 200 ml, glas, monding: twist-off (TO 43)
Succesvol toegevoegd aan uw verlanglijstje
Uw configuratie

Hoeveelheid Prijs per stuk Besparingen*
1
€ 0,95
20
€ 0,93
2%
80
€ 0,90
5%
120
€ 0,88
7%
520
€ 0,72
24%
1.040
€ 0,69
27%
2.080
€ 0,68
28%
4.100
€ 0,58
38%
Niets geselecteerd
De sausfles met een inhoud van 200 ml is ideaal voor zelfgemaakte sauzen. Maar de glazen fles met brede opening is ook geschikt voor het vullen en serveren van melk, sappen en smoothies. Een gezonde, milieuvriendelijke en stijlvolle keuze. Het product is vaatwasmachinebestendig, koude- en hittebestendig en geschikt voor magnetron en oven.
| Afdrukbaar | Ja |
|---|---|
| Diameter - Buiten | 53,4 mm |
| Gewicht | 202 , 210 g |
| Hoogte | 170,8 mm |
| Land Van Productie | Duitsland |
| Materiaal | Transparant glas |
| Volume | 200 ml |
| Volume - Volledige Rand | 230 ml |
| Vorm - Basisgebied | Rond |
| Kleur | Transparant |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
De sausfles met een inhoud van 200 ml is ideaal voor zelfgemaakte sauzen. Maar de glazen fles met brede opening is ook geschikt voor het vullen en serveren van melk, sappen en smoothies. Een gezonde, milieuvriendelijke en stijlvolle keuze. Het product is vaatwasmachinebestendig, koude- en hittebestendig en geschikt voor magnetron en oven.
| Afdrukbaar | Ja |
|---|---|
| Diameter - Buiten | 53,4 mm |
| Gewicht | 202 , 210 g |
| Hoogte | 170,8 mm |
| Land Van Productie | Duitsland |
| Materiaal | Transparant glas |
| Volume | 200 ml |
| Volume - Volledige Rand | 230 ml |
| Vorm - Basisgebied | Rond |
| Kleur | Transparant |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
*Korting verwijst naar de besparing ten opzichte van de eenheidsprijs.
Belangrijk: Als deksels configureerbaar zijn, moeten deze apart worden geselecteerd. Controleer of ze aan uw winkelmandje zijn toegevoegd.























