Parafilm Parafilm rol, 75 m x 50 mm, paraffine
Artikelnummer : 100018680
Parafilm rol, 75 m x 50 mm, paraffine
Succesvol toegevoegd aan uw verlanglijstje
Uw configuratie

Hoeveelheid Prijs per stuk Besparingen*
1
€ 69,04
20
€ 66,87
3%
50
€ 64,96
5%
100
€ 63,27
8%
250
€ 61,75
10%
500
€ 60,03
13%
1.000
€ 58,51
15%
2.500
€ 57,05
17%
Niets geselecteerd
Parafilm lengte 75m, breedte 50mm Parafilm M een zelfklevend, uitbreidbaar tot 200% en daardoor economische afsluitfolie. Dit merkprodukt is bijzonders beschikt voor het sluiten van onregelmatige fles openingen.
| Breed | 55 mm |
|---|---|
| Gewicht | 622 g |
| Hoogte | 20 mm |
| Land Van Productie | VS |
| Materiaal | Paraffine |
| Vorm - Basisgebied | Rond |
| Kleur | Transparant |
| Fabrikant | Parafilm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Parafilm lengte 75m, breedte 50mm Parafilm M een zelfklevend, uitbreidbaar tot 200% en daardoor economische afsluitfolie. Dit merkprodukt is bijzonders beschikt voor het sluiten van onregelmatige fles openingen.
| Breed | 55 mm |
|---|---|
| Gewicht | 622 g |
| Hoogte | 20 mm |
| Land Van Productie | VS |
| Materiaal | Paraffine |
| Vorm - Basisgebied | Rond |
| Kleur | Transparant |
| Fabrikant | Parafilm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
*Korting verwijst naar de besparing ten opzichte van de eenheidsprijs.
Belangrijk: Als deksels configureerbaar zijn, moeten deze apart worden geselecteerd. Controleer of ze aan uw winkelmandje zijn toegevoegd.




