Flessenland Nagellakflesje 'London', 16 ml, met kwastje, glas

| Afdrukbaar | Nein |
|---|---|
| Gewicht | 32 g |
| Hoogte | 68 mm |
| Land Van Productie | Duitsland |
| Materiaal | Transparant glas |
| Volume | 16 ml |
| Vorm - Basisgebied | Rond |
| Kleur | Transparant |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden
| Afdrukbaar | Nein |
|---|---|
| Gewicht | 32 g |
| Hoogte | 68 mm |
| Land Van Productie | Duitsland |
| Materiaal | Transparant glas |
| Volume | 16 ml |
| Vorm - Basisgebied | Rond |
| Kleur | Transparant |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden

'London' Nagellakflesjes – precisie & stijl voor uw cosmetica
De 16 ml nagellakfles 'London' overtuigt met zijn hoogwaardige glazen ontwerp en een geïntegreerde borstel voor nauwkeurig en comfortabel aanbrengen. Het robuuste, vorstbestendige glas beschermt de inhoud betrouwbaar en zorgt voor een lange houdbaarheid. De extra goed afgesloten dop bewaart de frisheid van de nagellak en voorkomt uitdroging.
Ideaal voor cosmetica fabrikanten, nagelstudio's en veeleisende particuliere klanten – het 'London' nagellakflesje is perfect geschikt voor het stijlvolle en veilige bewaren van nagellakken. Kies voor kwaliteit, functionaliteit en elegant design voor uw cosmeticalijn!
*Korting verwijst naar de besparing ten opzichte van de eenheidsprijs.
Belangrijk: Als deksels configureerbaar zijn, moeten deze apart worden geselecteerd. Controleer of ze aan uw winkelmandje zijn toegevoegd.
























