Flessenland Glazen fles 'Vienna', 200 ml, monding: kurk
Artikelnummer : 100029690
Glazen fles 'Vienna', 200 ml, monding: kurk
Succesvol toegevoegd aan uw verlanglijstje
Uw configuratie

Hoeveelheid Prijs per stuk Besparingen*
1
€ 2,51
24
€ 2,45
2%
72
€ 2,36
5%
120
€ 2,30
8%
264
€ 1,90
24%
600
€ 1,82
27%
1.200
€ 1,75
30%
2.387
€ 1,50
40%
Niets geselecteerd
De elegante glazen fles van 200 ml uit de collectie 'Vienna' maakt indruk met zijn dikke glazen bodem, die zorgt voor maximale stabiliteit, evenals een harmonieus ontwerp dat functionaliteit en esthetiek combineert. Het is de perfecte fles voor likeuren en diverse sterke dranken. Het product is vaatwasmachinebestendig, koude-, warmte-, magnetron- en ovenbestendig.
| Afdrukbaar | Ja |
|---|---|
| Diameter - Buiten | 62,2 mm |
| Gewicht | 300 g |
| Hoogte | 144,5 mm |
| Land Van Productie | Italië |
| Materiaal | Transparant glas |
| Volume | 200 ml |
| Volume - Volledige Rand | 211 ml |
| Vorm - Basisgebied | Rond |
| Kleur | Transparant |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
De elegante glazen fles van 200 ml uit de collectie 'Vienna' maakt indruk met zijn dikke glazen bodem, die zorgt voor maximale stabiliteit, evenals een harmonieus ontwerp dat functionaliteit en esthetiek combineert. Het is de perfecte fles voor likeuren en diverse sterke dranken. Het product is vaatwasmachinebestendig, koude-, warmte-, magnetron- en ovenbestendig.
| Afdrukbaar | Ja |
|---|---|
| Diameter - Buiten | 62,2 mm |
| Gewicht | 300 g |
| Hoogte | 144,5 mm |
| Land Van Productie | Italië |
| Materiaal | Transparant glas |
| Volume | 200 ml |
| Volume - Volledige Rand | 211 ml |
| Vorm - Basisgebied | Rond |
| Kleur | Transparant |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
*Korting verwijst naar de besparing ten opzichte van de eenheidsprijs.
Belangrijk: Als deksels configureerbaar zijn, moeten deze apart worden geselecteerd. Controleer of ze aan uw winkelmandje zijn toegevoegd.























