Flessenland Glazen fles 'Vienna', 100 ml, monding: kurk
Artikelnummer : 100029720
Glazen fles 'Vienna', 100 ml, monding: kurk
Succesvol toegevoegd aan uw verlanglijstje
Uw configuratie

Hoeveelheid Prijs per stuk Besparingen*
1
€ 2,36
20
€ 2,29
2%
88
€ 2,23
5%
132
€ 2,17
8%
264
€ 1,76
25%
660
€ 1,72
27%
1.716
€ 1,66
29%
3.520
€ 1,43
39%
Niets geselecteerd
Prijs per eenheid: € 2,36 € 2,36
Jouw besparing*: %
Direct leverbaar. Klaar voor verzending binnen: 1-2 dagen
De elegante heldere glazen fles van 100 ml uit de collectie 'Vienna' maakt indruk met zijn dikke glazen bodem en een harmonieus ontwerp dat functionaliteit en esthetiek combineert. Het is perfect als fles voor likeuren, sterke drank en andere alcoholische dranken en kan worden afgesloten met een bijpassende kurk. Het product is vaatwasmachinebestendig, koude-, warmte-, magnetron- en ovenbestendig.
| Afdrukbaar | Ja |
|---|---|
| Diameter - Buiten | 50 mm |
| Gewicht | 163 , 170 g |
| Hoogte | 115 mm |
| Land Van Productie | Italië |
| Materiaal | Transparant glas |
| Volume | 100 ml |
| Volume - Volledige Rand | 115 ml |
| Vorm - Basisgebied | Rond |
| Kleur | Transparant |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
De elegante heldere glazen fles van 100 ml uit de collectie 'Vienna' maakt indruk met zijn dikke glazen bodem en een harmonieus ontwerp dat functionaliteit en esthetiek combineert. Het is perfect als fles voor likeuren, sterke drank en andere alcoholische dranken en kan worden afgesloten met een bijpassende kurk. Het product is vaatwasmachinebestendig, koude-, warmte-, magnetron- en ovenbestendig.
| Afdrukbaar | Ja |
|---|---|
| Diameter - Buiten | 50 mm |
| Gewicht | 163 , 170 g |
| Hoogte | 115 mm |
| Land Van Productie | Italië |
| Materiaal | Transparant glas |
| Volume | 100 ml |
| Volume - Volledige Rand | 115 ml |
| Vorm - Basisgebied | Rond |
| Kleur | Transparant |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
*Korting verwijst naar de besparing ten opzichte van de eenheidsprijs.
Belangrijk: Als deksels configureerbaar zijn, moeten deze apart worden geselecteerd. Controleer of ze aan uw winkelmandje zijn toegevoegd.























