Flessenland Glazen fles 'Tulipano', 500 ml, monding: kurk
Artikelnummer : 100006170
Glazen fles 'Tulipano', 500 ml, monding: kurk
Succesvol toegevoegd aan uw verlanglijstje
Uw configuratie

Hoeveelheid Prijs per stuk Besparingen*
1
€ 2,42
10
€ 2,34
3%
20
€ 2,28
5%
50
€ 2,23
7%
100
€ 1,82
24%
200
€ 1,76
27%
847
€ 1,70
29%
Niets geselecteerd
Prijs per eenheid: € 2,42 € 2,42
Jouw besparing*: %
Direct leverbaar. Klaar voor verzending binnen: 1-2 dagen
Glazen fles 'Tulipano', 500 ml, monding: kurk
| Afdrukbaar | Ja |
|---|---|
| Diameter - Buiten | 101,4 mm |
| Gewicht | 350 , 361 g |
| Hoogte | 263 mm |
| Land Van Productie | Italië |
| Materiaal | Transparant glas |
| Volume | 500 ml |
| Vorm - Basisgebied | Rond |
| Kleur | Transparant |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Glazen fles 'Tulipano', 500 ml, monding: kurk
| Afdrukbaar | Ja |
|---|---|
| Diameter - Buiten | 101,4 mm |
| Gewicht | 350 , 361 g |
| Hoogte | 263 mm |
| Land Van Productie | Italië |
| Materiaal | Transparant glas |
| Volume | 500 ml |
| Vorm - Basisgebied | Rond |
| Kleur | Transparant |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
*Korting verwijst naar de besparing ten opzichte van de eenheidsprijs.
Belangrijk: Als deksels configureerbaar zijn, moeten deze apart worden geselecteerd. Controleer of ze aan uw winkelmandje zijn toegevoegd.























