Flessenland Glazen fles 'Ster', 200 ml, monding: kurk
Artikelnummer : 100020390
Glazen fles 'Ster', 200 ml, monding: kurk
Succesvol toegevoegd aan uw verlanglijstje
Uw configuratie

Hoeveelheid Prijs per stuk Besparingen*
1
€ 4,02
20
€ 3,91
2%
50
€ 3,78
5%
100
€ 3,69
8%
200
€ 3,01
25%
455
€ 2,91
27%
910
€ 2,82
29%
1.820
€ 2,41
40%
Niets geselecteerd
Prijs per eenheid: € 4,02 € 4,02
Jouw besparing*: %
Direct leverbaar. Klaar voor verzending binnen: 1-2 dagen
Glazen fles 'Ster', 200 ml, monding: kurk
| Afdrukbaar | Nein |
|---|---|
| Breed | 50,3 mm |
| Gewicht | 420 , 434 g |
| Hoogte | 135 , 153 mm |
| Land Van Productie | EU |
| Materiaal | Transparant glas |
| Volume | 200 ml |
| Volume - Volledige Rand | 218 ml |
| Vorm - Basisgebied | Ster |
| Kleur | Transparant |
| Mondingsgrootte | ⌀ 16 mm |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Glazen fles 'Ster', 200 ml, monding: kurk
| Afdrukbaar | Nein |
|---|---|
| Breed | 50,3 mm |
| Gewicht | 420 , 434 g |
| Hoogte | 135 , 153 mm |
| Land Van Productie | EU |
| Materiaal | Transparant glas |
| Volume | 200 ml |
| Volume - Volledige Rand | 218 ml |
| Vorm - Basisgebied | Ster |
| Kleur | Transparant |
| Mondingsgrootte | ⌀ 16 mm |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
*Korting verwijst naar de besparing ten opzichte van de eenheidsprijs.
Belangrijk: Als deksels configureerbaar zijn, moeten deze apart worden geselecteerd. Controleer of ze aan uw winkelmandje zijn toegevoegd.
























