Estal Glazen fles 'Silo', 700 ml, monding: kurk
Artikelnummer : 100039790
Glazen fles 'Silo', 700 ml, monding: kurk
Succesvol toegevoegd aan uw verlanglijstje
Uw configuratie

Hoeveelheid Prijs per stuk Besparingen*
1
€ 4,29
30
€ 4,15
3%
60
€ 4,02
6%
105
€ 3,93
8%
255
€ 3,21
25%
360
€ 3,11
27%
540
€ 2,99
30%
720
€ 2,57
40%
Niets geselecteerd
Prijs per eenheid: € 4,29 € 4,29
Jouw besparing*: %
Direct leverbaar. Klaar voor verzending binnen: 1-2 dagen
Met zijn slanke ontwerp en duurzame glas is de 700 ml 'Silo' fles perfect voor hoogwaardige spirits. De kurken stop zorgt voor een natuurlijke en veilige afsluiting.
| Afdrukbaar | Nein |
|---|---|
| Breed | 73,3 mm |
| Gewicht | 750 g |
| Hoogte | 243,5 mm |
| Land Van Productie | EU |
| Materiaal | Flint Wild Glass |
| Volume | 700 ml |
| Volume - Volledige Rand | 725 ml |
| Vorm - Basisgebied | Vierkant |
| Kleur | Groen |
| Mondingsgrootte | ⌀ 21,5 mm |
| Fabrikant | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Login
No reviews found. Share your insights with others.
Met zijn slanke ontwerp en duurzame glas is de 700 ml 'Silo' fles perfect voor hoogwaardige spirits. De kurken stop zorgt voor een natuurlijke en veilige afsluiting.
| Afdrukbaar | Nein |
|---|---|
| Breed | 73,3 mm |
| Gewicht | 750 g |
| Hoogte | 243,5 mm |
| Land Van Productie | EU |
| Materiaal | Flint Wild Glass |
| Volume | 700 ml |
| Volume - Volledige Rand | 725 ml |
| Vorm - Basisgebied | Vierkant |
| Kleur | Groen |
| Mondingsgrootte | ⌀ 21,5 mm |
| Fabrikant | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Login
No reviews found. Share your insights with others.
*Korting verwijst naar de besparing ten opzichte van de eenheidsprijs.
Belangrijk: Deksels moeten apart besteld worden. Zorg ervoor dat ze aan uw winkelwagen zijn toegevoegd.






















