Flessenland Glazen fles 'Rafaello', 500 ml, vierkant, monding: kurk

Direct leverbaar. Klaar voor verzending binnen: 1-2 dagen
| Afdrukbaar | Ja |
|---|---|
| Breed | 59,5 mm |
| Gewicht | 630 g |
| Hoogte | 246,7 mm |
| Land Van Productie | EU |
| Materiaal | Transparant glas |
| Volume | 500 ml |
| Volume - Volledige Rand | 520 ml |
| Vorm - Basisgebied | Vierkant |
| Kleur | Transparant |
| Mondingsgrootte | ⌀ 19 mm |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden
| Afdrukbaar | Ja |
|---|---|
| Breed | 59,5 mm |
| Gewicht | 630 g |
| Hoogte | 246,7 mm |
| Land Van Productie | EU |
| Materiaal | Transparant glas |
| Volume | 500 ml |
| Volume - Volledige Rand | 520 ml |
| Vorm - Basisgebied | Vierkant |
| Kleur | Transparant |
| Mondingsgrootte | ⌀ 19 mm |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden

500 ml glazen fles 'Rafaello' – vormgegeven, functioneel en veelzijdig inzetbaar
De productserie "Vierkante fles" van Flaschenland omvat hoogwaardige 500 ml glazen flessen met een vierkant design en een praktische kurkafsluiting. Deze glazen flessen onderscheiden zich door hun veelzijdige inzetbaarheid en robuuste afwerking. De glazen flessen uit de "Rafaello"-serie zijn gemaakt van duurzaam glas dat bestand is tegen kou, hitte, magnetrongebruik, ovengebruik en geschikt is voor de vaatwasser. Met hun vierkante, ruimtebesparende formaat en een inhoud van 500 ml bieden ze optimale opslag- en presentatiemogelijkheden. De kurkafsluiting zorgt voor een veilige en stijlvolle sluiting, ideaal voor likeuren, sterke dranken en schnaps. Door het heldere glasdesign blijft de inhoud steeds zichtbaar, wat de fles bijzonder aantrekkelijk maakt voor decoratief gebruik.
*Korting verwijst naar de besparing ten opzichte van de eenheidsprijs.
Belangrijk: Als deksels configureerbaar zijn, moeten deze apart worden geselecteerd. Controleer of ze aan uw winkelmandje zijn toegevoegd.























