Flessenland Glazen fles 'Proba' II, 100 ml, monding: PP 22
Artikelnummer : 100040560
Glazen fles 'Proba' II, 100 ml, monding: PP 22
Succesvol toegevoegd aan uw verlanglijstje
Uw configuratie

Hoeveelheid Prijs per stuk Besparingen*
1
€ 1,02
20
€ 0,99
2%
60
€ 0,95
6%
120
€ 0,94
7%
300
€ 0,76
25%
540
€ 0,74
27%
1.140
€ 0,72
29%
2.268
€ 0,61
40%
Niets geselecteerd
Prijs per eenheid: € 1,02 € 1,02
Jouw besparing*: %
Direct leverbaar. Klaar voor verzending binnen: 1-2 dagen
Proba II' is een glazen fles van 100 ml met schroefdop (PP 22) en heeft het ideale formaat voor het vullen van kleine hoeveelheden en proeverijen voor beurzen en evenementen. De miniatuurfles is vaatwasmachinebestendig, koude- en hittebestendig en magnetron- en ovenbestendig.
| Afdrukbaar | Ja |
|---|---|
| Diameter - Buiten | 39,7 mm |
| Gewicht | 107 g |
| Hoogte | 160 mm |
| Land Van Productie | Duitsland |
| Materiaal | Transparant glas |
| Volume | 100 ml |
| Volume - Volledige Rand | 105 ml |
| Vorm - Basisgebied | Rond |
| Kleur | Transparant |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Proba II' is een glazen fles van 100 ml met schroefdop (PP 22) en heeft het ideale formaat voor het vullen van kleine hoeveelheden en proeverijen voor beurzen en evenementen. De miniatuurfles is vaatwasmachinebestendig, koude- en hittebestendig en magnetron- en ovenbestendig.
| Afdrukbaar | Ja |
|---|---|
| Diameter - Buiten | 39,7 mm |
| Gewicht | 107 g |
| Hoogte | 160 mm |
| Land Van Productie | Duitsland |
| Materiaal | Transparant glas |
| Volume | 100 ml |
| Volume - Volledige Rand | 105 ml |
| Vorm - Basisgebied | Rond |
| Kleur | Transparant |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
*Korting verwijst naar de besparing ten opzichte van de eenheidsprijs.
Belangrijk: Als deksels configureerbaar zijn, moeten deze apart worden geselecteerd. Controleer of ze aan uw winkelmandje zijn toegevoegd.























