Flessenland Glazen fles 'Globus', 500 ml, monding: kurk
Artikelnummer : 100019690
Glazen fles 'Globus', 500 ml, monding: kurk
Succesvol toegevoegd aan uw verlanglijstje
Uw configuratie

Hoeveelheid Prijs per stuk Besparingen*
1
€ 8,69
10
€ 8,42
3%
20
€ 8,17
5%
50
€ 7,96
8%
100
€ 6,21
28%
200
€ 5,97
31%
432
€ 5,74
33%
864
€ 5,53
36%
Niets geselecteerd
Prijs per eenheid: € 8,69 € 8,69
Jouw besparing*: %
Direct leverbaar. Klaar voor verzending binnen: 1-2 dagen
En toch draait het! Dit gezegde is ook van toepassing op deze bijzondere fles in de vorm van een axiale bol. Plexiglas houder moet apart worden besteld: 100021220 en 100021210.
| Afdrukbaar | Nein |
|---|---|
| Gewicht | 497 , 500 g |
| Hoogte | 181,5 , 200 mm |
| Land Van Productie | Italië |
| Materiaal | Transparant glas |
| Volume | 500 ml |
| Vorm - Basisgebied | Wereldbol |
| Kleur | Transparant |
| Mondingsgrootte | ⌀ 17–21×33 mm |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
En toch draait het! Dit gezegde is ook van toepassing op deze bijzondere fles in de vorm van een axiale bol. Plexiglas houder moet apart worden besteld: 100021220 en 100021210.
| Afdrukbaar | Nein |
|---|---|
| Gewicht | 497 , 500 g |
| Hoogte | 181,5 , 200 mm |
| Land Van Productie | Italië |
| Materiaal | Transparant glas |
| Volume | 500 ml |
| Vorm - Basisgebied | Wereldbol |
| Kleur | Transparant |
| Mondingsgrootte | ⌀ 17–21×33 mm |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
*Korting verwijst naar de besparing ten opzichte van de eenheidsprijs.
Belangrijk: Als deksels configureerbaar zijn, moeten deze apart worden geselecteerd. Controleer of ze aan uw winkelmandje zijn toegevoegd.

























