Estal Glazen fles 'Clarior', 700 ml, monding: kurk

| Afdrukbaar | Nein |
|---|---|
| Diameter - Buiten | 91,3 mm |
| Gewicht | 800 g |
| Hoogte | 250 mm |
| Land Van Productie | EU |
| Materiaal | Flint Wild Glass |
| Volume | 700 ml |
| Volume - Volledige Rand | 725 ml |
| Vorm - Basisgebied | Rond |
| Kleur | Groen |
| Fabrikant | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Aanmelden
| Afdrukbaar | Nein |
|---|---|
| Diameter - Buiten | 91,3 mm |
| Gewicht | 800 g |
| Hoogte | 250 mm |
| Land Van Productie | EU |
| Materiaal | Flint Wild Glass |
| Volume | 700 ml |
| Volume - Volledige Rand | 725 ml |
| Vorm - Basisgebied | Rond |
| Kleur | Groen |
| Fabrikant | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Aanmelden

Estal Wild Glass®
Estal is een pionier op het gebied van duurzame glasverpakkingen en biedt 100% recycleerbare oplossingen die het karakter van elk merk weerspiegelen. De innovatieve aanpak van het bedrijf getuigt van groot respect voor de natuur en verlegt de grenzen van design en kwaliteit.
Wild Glass® van Estal is een baanbrekende, duurzame verpakkingsoplossing die gemaakt is van 100% gerecycled glas (PCR - Post Consumer Recycled). Het toont imperfecties en biedt unieke natuurlijke kleuren zoals Wild Flint en Wild Dark met minimale verspilling. Ideaal voor gedistilleerde dranken, wijnen en gourmetproducten, combineert Wild Glass® handgemaakte authenticiteit met moderne precisie en voldoet het aan de eisen van milieuvriendelijk design.
*Korting verwijst naar de besparing ten opzichte van de eenheidsprijs.
Belangrijk: Als deksels configureerbaar zijn, moeten deze apart worden geselecteerd. Controleer of ze aan uw winkelmandje zijn toegevoegd.


















