Flessenland Glazen fles Apotheker carré, 350 ml, vierkant, monding: kurk
Artikelnummer : 100021790
(1)
Glazen fles Apotheker carré, 350 ml, vierkant, monding: kurk
Succesvol toegevoegd aan uw verlanglijstje
Uw configuratie

Hoeveelheid Prijs per stuk Besparingen*
1
€ 3,27
30
€ 3,16
3%
60
€ 3,07
6%
105
€ 2,99
8%
210
€ 2,45
25%
450
€ 2,36
27%
1.110
€ 2,27
30%
2.210
€ 1,96
40%
Niets geselecteerd
Prijs per eenheid: € 3,27 € 3,27
Jouw besparing*: %
Direct leverbaar. Klaar voor verzending binnen: 1-2 dagen
Glazen fles Apotheker carré, 350 ml, vierkant, monding: kurk
| Afdrukbaar | Ja |
|---|---|
| Breed | 70,18 mm |
| Gewicht | 400 g |
| Hoogte | 143,4 mm |
| Land Van Productie | EU |
| Materiaal | Transparant glas |
| Volume | 350 ml |
| Volume - Volledige Rand | 365 ml |
| Vorm - Basisgebied | Vierkant |
| Kleur | Transparant |
| Mondingsgrootte | ⌀ 19–23×33 mm |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden
1 review
26 februari 2026 12:20
Qualita
La qualità degli bottiglie è eccellente.
Glazen fles Apotheker carré, 350 ml, vierkant, monding: kurk
| Afdrukbaar | Ja |
|---|---|
| Breed | 70,18 mm |
| Gewicht | 400 g |
| Hoogte | 143,4 mm |
| Land Van Productie | EU |
| Materiaal | Transparant glas |
| Volume | 350 ml |
| Volume - Volledige Rand | 365 ml |
| Vorm - Basisgebied | Vierkant |
| Kleur | Transparant |
| Mondingsgrootte | ⌀ 19–23×33 mm |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden
1 review
26 februari 2026 12:20
Qualita
La qualità degli bottiglie è eccellente.
*Korting verwijst naar de besparing ten opzichte van de eenheidsprijs.
Belangrijk: Als deksels configureerbaar zijn, moeten deze apart worden geselecteerd. Controleer of ze aan uw winkelmandje zijn toegevoegd.
























