Flessenland Gistkap type 4a, rubber, rood
Artikelnummer : 100003120
Gistkap type 4a, rubber, rood
Succesvol toegevoegd aan uw verlanglijstje
Uw configuratie

Hoeveelheid Prijs per stuk Besparingen*
1
€ 3,09
10
€ 3,00
2%
20
€ 2,90
6%
50
€ 2,84
8%
100
€ 2,32
24%
200
€ 2,23
27%
Niets geselecteerd
Prijs per eenheid: € 3,09 € 3,09
Jouw besparing*: %
Direct leverbaar. Klaar voor verzending binnen: 1-2 dagen
De gisting dop type 4a is de perfecte bescherming voor uw huisgemaakte most,wijn en allerlei dranken.. Voedsel veilig en voor herhaald gebruik.
| Afdrukbaar | Nein |
|---|---|
| Diameter - Buiten | 60 mm |
| Gewicht | 42 g |
| Hoogte | 63 mm |
| Land Van Productie | Duitsland |
| Materiaal | Rubber |
| Vorm - Basisgebied | Rond |
| Kleur | Rood |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Login
No reviews found. Share your insights with others.
De gisting dop type 4a is de perfecte bescherming voor uw huisgemaakte most,wijn en allerlei dranken.. Voedsel veilig en voor herhaald gebruik.
| Afdrukbaar | Nein |
|---|---|
| Diameter - Buiten | 60 mm |
| Gewicht | 42 g |
| Hoogte | 63 mm |
| Land Van Productie | Duitsland |
| Materiaal | Rubber |
| Vorm - Basisgebied | Rond |
| Kleur | Rood |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Login
No reviews found. Share your insights with others.
*Korting verwijst naar de besparing ten opzichte van de eenheidsprijs.
Belangrijk: Deksels moeten apart besteld worden. Zorg ervoor dat ze aan uw winkelwagen zijn toegevoegd.






















